www.remos.sk - produkty a služby pre podporu predaja
výroba reklamy na objednávku
interiérová reklama / exteriérová reklama

Držiak obrazu

Držiak obrazu

Podobne ako steel-er ale bez nutnosti prevŕtať obraz. Rám je elegantne odsadený od steny pomocou dištančných úchytov. Výmena motívov je veľmi jednoduchá. Jedinečné prevedenie zmení priestor každého interiéru podľa vaších predstáv.

Chcete sa opýtať na niečo k tomuto výrobku? Vyplňte tento formulár a stlačte tlačítko odoslať:

Váš telefonický, alebo mailový kontakt pre spätnú odpoveď:

+421 908 / 150 555
+421 903 / 736 366
info@remos.sk

REMOS spol. s r.o.
Tomášikova 26
821 01 Bratislava
IČO: 35890941
IČ pre DPH: SK2021841635

Google+ Facebook
X

Lankové systémy | reklama do výkladov

V texte prosím uveďte o aký lankový systém máte záujem, rozmery priestoru, výkladu. Prípadne odhadnite množstvo a rozmer letákov, plagátov, ktoré chcete dať zákazníkom do pozornosti.

Text správy, požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailový kontakt:

 
X

Reklama na internete - PPC reklamné kampane

V texte prosím uveďte názov vašej webstránky a informáciu či už využívate online kampane pre zvýšenie návštevnosti vašich webstránok.

Text správy, požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailový kontakt:

 
X

Výroba reklamy - interiérová reklama, exteriérová reklama

V texte prosím uveďte o čo máte záujem, čo má daná reklama spĺňať, aká je vaša predstava. Uveďte prvé informácie aspoň orientačne, aby sme Vám vedeli odporučiť nášho špecialistu z danej oblasti.

Text správy, požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailový kontakt:

 

Menovky, rámy, klaprámy

>

Menovky

/

Rámy, klaprámy

Info Topper

Info Topper

Nový obojstranný stojaci rámček ponúka ľahkú výmenu reklamného motívu systémom horizontálneho zasunutia. Je veľmi vhodný pre umiestnenie na ľubovolný plochý povrch (strop,stena,pult,benzinové pumpy) a to ako vo vnútri budov, tak i vonku. INFO TOPPER je vybavený špeciálnou vodevzdornou kapsou na plagáty a gumovým tesniacim páskom po celej dĺžke otvorenej hrany. Základňa rámčeka je na spodnej strane štandardne vybavená dvomi lepiacimi páskami zaručujúcimi čo najlepšiu stabilitu.

Slide - in frame

Slide - in frame

Praktická a lacná alternatíva pre obojstrannú prezentáciu motívu. Ľahký hliníkový rám, do ktorého ľahko vložíte Váš plagát, vyniká šírkou iba 20 mm a preto je skvelým riešením pre zavesenie pútača na strop. SLIDE-IN FRAME dodávame spoločne s dvoma antireflexnými fóliami chrániacimi plagát pred UV žiarením a následným blednutím. Stojan je ďalej možné na základe objednávky vybaviť i špeciálnym balíkom zloženým z čiernej popisovateľnej fólie a príslušných kriedových fixov. Kompletné balenie obsahuje tiež vnútorný zpevňujúci panel a dva háčky pre jednoduché zavesenie rámu.

Napínacie rámy

Napínacie rámy

Tento display predstavuje elegantný spôsob vystavenia Vášho plagátu za veľmi rozumnú cenu. Motív je v ráme prichytený štyrmi štipcami, ktoré sú umiestnené na pružine v každom rohu rámčeka. Vďaka tomu je možné tento rám použiť nielen pre štandardné formáty, ale i pre plagáty o niekoľko centimetrov väčšie, či menšie. PosterStretch je dodávaný i s dvoma háčkami, ktoré slúžia ku zaveseniu displaya.

Window snapframes

Window snapframes

Hliníkový klaprám určený pre obojstrannú prezentáciu plagátov vo výlohách a oknách. Na vnutorných stranách výlohy je umiestnený klaprám a dva plagáty. Pre perfektný estetický dojem je z vonkajšej strany prilepený rám zakrývajúci lepené časti vo vnútri výlohy. Rám dodávame s profilom o šírke 25 mm alebo 32 mm s ostrými rohmi. Windows frame je dodávaný v balení, ktoré vyhovuje normám ISO a ktoré je schválené transportnými spoločnosťami. Na prianie zákazníka je možné dodať špeciálny balík zložený z čiernej popisovateľnej fólie a príslušných kried.

Klaprámy

Klaprámy

Hliníkové rámy určené k prezentácii plagátov a oznámení. Klaprámy sú dodávané v mnohých rozmeroch pre štandardné formáty plagátov a tlačovín v dvoch prevedeniach: s oblými rohmi (R) alebo ostrými (G) rohmi. V našej ponuke si môžte vybrať zo siedmych profilov, ktoré sa líšia tak ako tvarom, tak i šírkou od (15 do 45 mm). Plagáty umiestnené v ráme sú chránené proti poveternostným vplyvom, vyblednutiu, i odleskom svetla vďaka antireflexnej krycej fólii stabilizovanej proti UV žiareniu. Zadná stena rámu je prevedená z nárazuvzdorného plastu. Profily majú striebornú eloxovú úpravu EV1. Na Vaše prianie je však možné dodať rám vo farbe podľa stupnice RAL. Všetky produkty sú balené jednotlivo v zásielkových kartónoch splňujúcich požiadavky štandardu ISO i požiadavkám transportných firiem. Na prianie zákazníka je možné dodať špeciálny balík zložený z čiernej popisovateľnej fólie a príslušných kriedových fixiek.

Klaprám Compasso

Klaprám Compasso

Inovovaný klaprám s novo konštruovaným profilom, ktorý bol vytvorený v spolupráci s vyhláseným priemyslovým designérom pochádzajúcim z Nemecka. Rám COMPASSOTM zaujme predovšetkým precíznym architektonickým spracovaním, čo ešte posiluje jeho schopnosť čo najlepšie upútať pozornosť na nosený motív. Rám okrem iného vyniká tiež šírkou profilu – iba 37 mm. Štandardne sa rámy dodávajú v striebornej farbe elox EV1, avšak na prianie zákazníka je možné dodať i v dvojfarebnej kombinácii podľa stupnice RAL. Naše technológie balenia vyhovujú ISO normám a sú schválené transportnými spoločnosťami. Rámy Compasso sú naviac vybavené antireflexnou fóliou odolnou voči UV žiareniu, ktorá Váš plagát chráni pred vyblednutím. Na Vašu žiadosť je možné vybaviť display vodovzdornou fóliou alebo kompletom čiernej popisovateľnej fólie a príslušnými fixovými kriedami.

RÁM POSTERU

RÁM POSTERU

Exkluzívny rám obrazu. Motív obrazu je vložený medzi dve sklenené platne. Uchytenie obrazu je s odsanením od steny s použitím dištančných úchytov. Rozmery odsadenia a rozmery obrazu sú voliteľne. V prípade bilžších informácií nás kontaktujte.

Menu Card Holder Alu

Menu Card Holder Alu

Najnovší typ hliníkového stojančeka, ktorý prichádza s úplne novou koncepciou. Podstava je vytvorená z pevného hliníkového profilu so striebornou eloxovou úpravou. Vďaka tomu je stojanček veľmi stabilný a výrazne sa predlžuje jeho životnosť. Tento materiál pôsobí veľmi exkluzívnym dojmom a rozhodne nezostane v predajni, reštaurácii, či sídle firmy nepovšimnutý. K dispozícii sú tri štandardné veľkosti: - 148 mm (A5) - 210 mm (A4) - 297 mm (A3) Tieto veľkosti je zároveň možné získať v dvoch verziách: - horizontálnej - vertikálnej

POSTER SNAP

POSTER SNAP

Najjednoduchší rám z kvalitného hliníkového materiálu. Plagát je v hornej a dolnej časti zaklapnutý do zaklapávacieho rámu a je pripravený na zavesenie za dva nainštalované háčiky. Výhodou Postersnapu je veľmi jednoduchá výmena motívu a možnosť rýchleho premiestnenia rámu (skladá sa len z dvoch profilov). Poster Snap môžeme využit k zaveseniu plagátov alebo banerov z PVC ľubovoľných dĺžok.

Drevené rámčeky

Drevené rámčeky

Prevedenie: dub, smrek, čerešňa, orech Rozmery:90 x 130 mm, 100 x 150 mm, 130 x 180 mm, 150 x 240 mm

Držiak obrazu

Držiak obrazu

Podobne ako steel-er ale bez nutnosti prevŕtať obraz. Rám je elegantne odsadený od steny pomocou dištančných úchytov. Výmena motívov je veľmi jednoduchá. Jedinečné prevedenie zmení priestor každého interiéru podľa vaších predstáv.

Steel - er

Steel - er

Pomocou moderného uchytenia ( STEEL-ER ) si môžete zarámovať aj vlastné obrazky, reprodukcie, fotografie, puzzle, papyrusy, výšivky, postery, názov vašej firmy. Rám je elegantne odsadený od steny pomocou dištančných úchytov. Výmena motívov je veľmi jednoduchá. Jedinečné prevedenie zmení priestor každého interiéru podľa vaších predstáv.