www.remos.sk - produkty a služby pre podporu predaja
výroba reklamy na objednávku
interiérová reklama / exteriérová reklama

Vlajky, zástavy, vlajkové stožiare

>

Vlajky, zástavy, firemné vlajky

/

Vlajkové stožiare

Beachflag - reklamný mobilný stojan s vlajkou

Beachflag - reklamný mobilný stojan s vlajkou

Organizujete nejaký pretek a potrebujete ukázať všetkých svojich sponzorov? Máte otvorený stánok s občerstvením niekde pri vode alebo počas hudobného festivalu a potrebujete, aby vás neprehliadli? Ste na výstave a potrebujete upútať? Pre vás všetkých je tu teraz BeachFlag – mobilný vlajkový stožiar určený pre príležitostné vlajkovanie. Nové reklamné médium s reklamnou plochou o rozmere 400x70 cm je určené na využitie ako v lete, tak aj v zime. Rovnako dobre sa inštaluje do snehu aj do zeme, pričom k dispozícii je aj podstavec, využívaný na tvrdý povrch aj vodný vak do interiéru.

Štátne vlajočky o rozmere 11x16 cm

Štátne vlajočky o rozmere 11x16 cm

Státní vlaječky jsou vyrobeny: z PES saténového hedvábí Satinette, technologií sítotisku speciálními barvivy zaručujícími perfektní kvalitu a lesk tisku. Naše firma používá k výrobě vlaječek PES satén Satinette. Vlaječka je obšita bílou kroucenou šňůrkou a opatřena tunýlkem pro navlečení na stojánek nebo sponkou pro zavěšení na háček stojánku. Použité materiál a technologie výroby zaručuje perfektní reprezentativní vzhled, lesk materiálu i tisku! Vlaječka perfektně drží tvar na stojánku, nekroutí se. Pozor na konkurenční garážové výrobky, ze slepené bavlněné tkaniny, knihařského plátna, které, se kroutí, jsou matné a nevzhledné.

Teleskopický mobilný stožiar

Teleskopický mobilný stožiar

Teleskopické mobilní stožáry jsou zhotoveny z eloxovaných hliníkových trubek. Pomocí samosvorného mechanismu lze plynule regulovat výšku stožáru. Součásti dodávky je nájezdová patka ve tvaru srdce opatřena zinkovou vrstvou a komaxitovou černou barvou. V horní části je stožár opatřen otočnou hlavicí a sklopným ramenem délky 150 cm. Součástí dodávky jsou POE úchyty a závaží. Tyto stožáry jsou vhodné pro předváděcí akce, do autosalónů a všude tam, kde chcete být vidět. Na přání je možné dodat i patky zemní nebo křížový podstavec pro dlaždice.

Prenosný stožiar Winder

Prenosný stožiar Winder

Přenosný stožár Winder je moderní, dynamický reklamní nosič určený pro vnitřní a venkovní reklamu, který upoutává svým tvarem pozornost. Je zhotovený z hliníkových trubek o průměru 20 mm a tím je lehce přenosný, snadno sestavitelný a zachovává si atributy vlajky. Dodává se ve třech velikostech Mini - 2,4 m - Midi - 3,7 m - Maxi - 4,9 m. Ke stožárům je možno koupit různé typy podstav pro různé druhy použití do interiéru nebo exteriéru. Stožár je určen pro sportovní předváděcí akce, před obchody, pro rychlou reklamu a všude tam, kde chcete být vidět.

Stojan na vlajky - chromovaný

Stojan na vlajky - chromovaný

Pro reprezentační účely nabízíme k vyvěšení slavnostních interiérových vlajek interiérové kovové stojany.Stojany jsou vhodné pro vlajky o rozměru cca 90x60 cm nebo 150x100 cm. Stojany se skládají z trojúhelníkové podstavy a jednotlivých tyčí opatřených v horní části ozdobnou dřevěnou špičkou. Pro uchycení vlajek je stojan opatřen efektním a jednoduchým mechanismem, dávající celému stojanu luxusní vzhled. Povrchová úprava stojanu je kompletně chromováním. Celý stojan je lehce rozložitelný a dodává se ve dvou krabicích, podstava a tyče. Skladem jsou interiérové stojany 1 ramenné, 2 ramenné a 3 ramenné. Na požádání je možno dodat stojany 4 ramenné, 5 ramenné a 6 ramenné.

Stožiar Banner

Stožiar Banner

Stožár Banner: stožár s integrovaným otočným ramenem - vlajka je navlečena na integrovaném rameni na otočné hlavici. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty. Při výměně vlajky se musí sklopit celý stožár.

Stožiar super Windtracker lux

Stožiar super Windtracker lux

Stožár super Windtracker lux: stožár s vnitřním vedením lanka, zámkem, klikou a otočným spouštěným ramenem - vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde je zachyceno v navíjecím mechanismu ovládaného klikou. Mechanismus je zabezpečený zámkem na klíč. Stožár je opatřen otočným ramenem Windtracker. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty.

Stožiar super Windtracker

Stožiar super Windtracker

Stožár super Windtracker: stožár s vnitřním vedením lanka a otočným spouštěným ramenem - vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde zachyceno nylonovou svorkou a zakryto krytkou na imbusové šrouby. Stožár je opatřen otočným ramenem Windtracker. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty.

Stožiar Super Lux

Stožiar Super Lux

Stožár Super Lux: stožár s vnitřním vedením lanka - vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde je zachyceno v navíjecím mechanismu ovládaného klikou. Mechanismus je zabezpečený zámkem na klíč. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty.

Stožiar Super

Stožiar Super

Stožár Super: stožár s vnitřním vedením lanka - vlajkové vedení je uloženo uvnitř stožáru, kde zachyceno nylonovou svorkou a zakryto krytkou na imbusové šrouby. Vlajka je tažena dolu pomocí závaží a kolem stožáru je uchycena POE úchyty. Naše dodávky obsahují plastovou hlavici.

Stožiar Štandard

Stožiar Štandard

Stožár standard: stožár s vnějším vedením lanka - nejjednodušší a nejlevnější provedení stožáru. Vlajka je upevněna na vnějším provazovém vedení. Provazové vedení je upevněno na vnějším držáku. Naše provedení je s plastovým krytem.

Vlajkové povrazy

Vlajkové povrazy

Vlajkové firemné povrazy sa vyrábajú najčastejšie v dĺžkach 10m a sú na nich prišité reklamné vlajočky v počte 40 ks o rozmeroch napr. 15 x 20 cm, 20 x 30 cm. Tvar a rozmer vlajočky vieme prispôsobiť podľa vášho želania (trojuholníkový, obdlžníkový ...). Na požiadanie je možné vyrobiť aj inú dĺžku povrazu.

Štátne vlajky

Štátne vlajky

Štátne vlajky celého sveta vyrábané v rôznych rozmeroch: 30x20 cm, 90x60 cm, 150x100 cm, 300x150 cm. Materiál 100% PES prípadne vysokolesklý satén. Uchytenie tunel, plastove karabíny, nabíjané očká, šnúrky.

EU vlajka 150x100 cm

EU vlajka 150x100 cm

Vlajka Európskej únie 150x100 cm s uchytením na tunel. Materiál 100% PES 110 gr. tlačený disperznou potlačou odolnou voči UV žiareniu. Balené po 1 ks v sáčku.

EU vlajka 90x60 cm

EU vlajka 90x60 cm

Vlajka Európskej únie 90x60 cm s uchytenim na tunel. Materiál 100% PES 110 gr. tlačený disperznou potlačou odolnou voči UV žiareniu. Balené po 1 ks v sacku.

SR vlajka 150x100 cm

SR vlajka 150x100 cm

Slovenská vlajka 150x100 cm s uchytením tunel na navlečenie paličky. Materiál 100% PES 110 gr. tlačený disperznou potlačou odolnou voči UV žiareniu. Balené po 1 ks v sačku.

SR vlajka 90x60 cm

SR vlajka 90x60 cm

Slovenská vlajka v rozmere 90x60 cm s uchytenim tunel na navlečenie paličky. Material 100% PES 110gr. tlaceny disperznou potlacou odolnou voci UV ziareniu. Balene po 1 ks v sacku.

Stolový stojan pochrómovaný

Stolový stojan pochrómovaný

Kovový pochrómovaný stojan na vlajky. Výška stojanu 35cm, priemer kruhovej podstavy 8cm. Ukončenie s guličkou alebo bez nej. Povrchová úprava chróm /strieborná/, nikel /strieborná/, zlatá, komaxit.

Drevené stolové stojančeky

Drevené stolové stojančeky

VZ1 - Drevené stolové stojančeky výšky 380 mm, priemer základne 60 mm. Sú vyrobené z bukového dreva, chránené prírodným lakom. VZ2 - Drevené stolové stojančeky výšky 450 mm, priemer základne 100 mm. Sú vyrobené z bukového dreva, chránené prírodným lakom. VZ3 - Drevené stolové stojančeky výšky 400 mm, priemer základne 100 mm. Sú vyrobené z bukového dreva, chránené prírodným lakom. VZ4 - Drevené stolové stojančeky výšky 420 mm, priemer základne 73 mm. Sú vyrobené z bukového dreva, chránené prírodným lakom.

Stolové vlajky

Stolové vlajky

Stolové vlajky o rozmere 11 x 16,5 cm. Stolové vlajky môžu byť zavesené na drevených alebo kovových stojančekoch, ktoré máme tiež v ponuke. Farba závesných šnúrok je štandardne biela. Materiál viskóza. Možnosť výroby vlajok podľa Vašich požiadaviek, buď štátných alebo aj firemných.

Vlajky štátov

Vlajky štátov

Vlajky štátov o rozmere 60x90 cm, sú vyhotovené z priehľadného 100% polyesteru, vytlačené technológiou sublimačnej tlače. Vďaka svojmu univerzálnemu rozmeru sú vhodné na rôzne príležitosti, podujatia, ako do interiéru, tak do exteriéru. Nemecko, Francúzko, Litva, Taliansko, ČR, Rakúsko, EÚ, SR, Belgicko, Portugalsko, Maďarsko, Ukrajina, Poľsko, Nato, USA

+421 908 / 150 555
+421 903 / 736 366
info@remos.sk

REMOS spol. s r.o.
Tomášikova 26
821 01 Bratislava
IČO: 35890941
IČ pre DPH: SK2021841635

Google+ Facebook
X

Lankové systémy | reklama do výkladov

V texte prosím uveďte o aký lankový systém máte záujem, rozmery priestoru, výkladu. Prípadne odhadnite množstvo a rozmer letákov, plagátov, ktoré chcete dať zákazníkom do pozornosti.

Text správy, požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailový kontakt:

 
X

Reklama na internete - PPC reklamné kampane

V texte prosím uveďte názov vašej webstránky a informáciu či už využívate online kampane pre zvýšenie návštevnosti vašich webstránok.

Text správy, požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailový kontakt:

 
X

Výroba reklamy - interiérová reklama, exteriérová reklama

V texte prosím uveďte o čo máte záujem, čo má daná reklama spĺňať, aká je vaša predstava. Uveďte prvé informácie aspoň orientačne, aby sme Vám vedeli odporučiť nášho špecialistu z danej oblasti.

Text správy, požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailový kontakt: