www.remos.sk - produkty a služby pre podporu predaja
výroba reklamy na objednávku
interiérová reklama / exteriérová reklama

Menovky, rámy, klaprámy

>

Menovky

/

Rámy, klaprámy

Tombstony

Tombstony

Jedná sa o zalaminovanie papieru medzi dve plexisklá, vhodné ako reklamný predmet napr. v bankovom sektore alebo pre certifikáty a iné.

Sign System Snap

Sign System Snap

Univerzálny systém, jednoduchý na obsluhu, ktorý je možné využiť ako vonku, tak vo vnútri budovy.

Menovka rámček

Menovka rámček

Vyrobené z eloxovaného hliníku. Upevnenie na stenu pomocou skrutiek alebo prilepením obojstrannou samolepiacou páskou. Veľkosť informačného rámčeka je 110×180 mm. Na požiadanie zákazníka môžeme zabezpečiť aj rozmery A6,A5,A4. Štandardne dodávané v povrchovej úprave eloxovaný hliník, na požiadanie za príplatok je možné dodať aj v povrchovej úprave komaxit, podľa stupnice RAL.

Menovka plexi

Menovka plexi

Akrylátová menovka na dvere. Na hornej časti je možné aplikovať číslo dverí prípadne logo. Štítok s menovkou sa zasúva jednoduchým spôsobom z vrchu. Rozmery: ŠxVxH 130×132×4 mm.

Menovka plastová farebne variabilná

Menovka plastová farebne variabilná

Jednoduchá a lacná plastová menovka pre označenie kancelárií. Ľahká výmena textu alebo grafiky. Menovka pozostáva z bieleho plastu s oblými rohmi a zasúvateľného plexiskla hrúbky 2mm. Samotná manipulácia spočíva len vo výmene papierových listov s potlačeným textom, alebo grafikou. Rozmer menovky v x š: 160x150 mm Vymeniteľný papierový list: 100x150mm Farebnosť menoviek sa dá prispôsobiť Vašim požiadavkám. Stačí ak zadáte: - farbu tela menovky (štandardne strieborná) - farbu oddeľovacieho pásika na plexiskle

Menovka klasik

Menovka klasik

Dve plexisklá alebo sklá medzi ktoré sa vloží papier alebo fólia s vytlačeným menom, funkciou, logom a pod. Úchyty je možné zvoliť ľubovolné.

Menovka veľká

Menovka veľká

Menovka rozneho rozmeru a tvaru. Vhodné pre otváracie hodiny, alebo ako kompletné informácie o pracovisku. Dve plexi sklá alebo sklá medzi ktoré sa vloží papier alebo fólia s vytlačeným menom, funkciou, logom a pod. Úchyty je možné zvoliť ľubovolné.

Menovka s kovovým prúžkom

Menovka s kovovým prúžkom

Menovka s kovovým prúžkom. Dve plexisklá alebo sklá medzi ktoré sa vloží papier alebo fólia s vytlačeným menom, funkciou, logom a pod. Úchyty je možné zvoliť ľubovolné.

Menovka malá

Menovka malá

Plastový obal do ktorého sa vloží papier alebo fólia s vytlačeným menom. Úchyty je možné zvoliť ľubovolné.

+421 908 / 150 555
+421 903 / 736 366
info@remos.sk

REMOS spol. s r.o.
Tomášikova 26
821 01 Bratislava
IČO: 35890941
IČ pre DPH: SK2021841635

Google+ Facebook
X

Lankové systémy | reklama do výkladov

V texte prosím uveďte o aký lankový systém máte záujem, rozmery priestoru, výkladu. Prípadne odhadnite množstvo a rozmer letákov, plagátov, ktoré chcete dať zákazníkom do pozornosti.

Text správy, požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailový kontakt:

 
X

Reklama na internete - PPC reklamné kampane

V texte prosím uveďte názov vašej webstránky a informáciu či už využívate online kampane pre zvýšenie návštevnosti vašich webstránok.

Text správy, požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailový kontakt:

 
X

Výroba reklamy - interiérová reklama, exteriérová reklama

V texte prosím uveďte o čo máte záujem, čo má daná reklama spĺňať, aká je vaša predstava. Uveďte prvé informácie aspoň orientačne, aby sme Vám vedeli odporučiť nášho špecialistu z danej oblasti.

Text správy, požiadavky:
Meno a priezvisko:
Telefonický kontakt:
E-mailový kontakt: